Szpital Południowy, peowska Polska w pigułce.
https://www.salon24.pl/u/globtrotuar/1509816,szpital-poludniowy-peowska-polska-w-pigulce
"To taki symbol czym Polska stała się pod rządami peowskiej mafii. Naprawdę gdyby ten Kacprzyk się sam nie wyłonił, trzeba by go było wymyśleć.
29 letni gówniarz. Doktorek bez specjalizacji, kieruje dużym SORem w nowoczesnym szpitalu. Starsi, doświadczeni lekarze odsunięci przez peowską ośmiornicę do kąta, a życiem i śmiercią na SORze rządzi peowski gnojek bez specjalizacji, z 1,5 rocznym doświadczeniem jako lekarz.
Złote dziecko Platformy (wiem wiem, teraz inaczej się nazwali, ale nic lepiej nie oddawaje skrótu tej formacji niż Patologia Obywatelska). Syn żurkowej prokurator i warszawskiego developera. Dziecię w czepku urodzone. Peowski ideał. Gówniarz, któremu się wydawało że może wszystko. I miał rację. Tyle że nieco przegiął, bo polityka się dla niego liczyła bardziej niż jakieś tam zdechlaki w szpitalu, Może nie wiedział, a może wiedział, tylko liczył na to, że jego peowscy protektorzy go ochronią, że jako radny musi zgłosić swoje oświadczenie majątkowe. Zgłosił. I napisał prawdę, ile wyciągnął od bankrutującego NFZ. 1,5 miliona w rok. Oj tam oj tam. Młodemu zdolnemu politykowi KO należy się przecież. A hołota peowska i wszelka inna ma Panu i Władcy płacić, płacić, płacić . I o nic nie pytać. Bo jak spytają, to ich się załatwi oskarżeniem o sprzyjanie PISowi. I w oczach fanatycznego elektoratu KO, taki ktoś jest utopiony.
Oj tam. Przecież jemu, platformianemu , ustosunkowanemu, synowi żurkowej prokurator i warszawskiego dewelopera, należą się takie pieniądze jak psu zupa! W swojej bezczelności kłuł ludzi w oczy swoim ferrari. A co? Żal wam? No i faktycznie wzbudzał zazdrość , ale i podziw elektoratu Tuska i Trzaskowskiego. Przecież elektorat KO nie ma nic przeciwko jawnemu oszukiwaniu polskich podatników . Przecież oni też tak by chcieli. Ale nie mają matki żurkowej prokurator, a ojca wpływowego dewelopera w Warszawie.
Tzn nie mają nic przeciw ich okradaniu jawnemu i bezczelnemu przez ich peowskiego cwaniaczka. Jednoczesnie te skute TVNem i giertychem łby ciągle drą japy jak to PIS ich okradał. Na 100mld! Bo ta tuski im powiedział. Na pytanie o konkrety i szczegóły najczęściej milczą. Bo skoro wuc tak.powoedział tzn że tak było. I po co drążyć. Czasem jakiś kiep z Jagodna wyskoczy że fundusz sprawiedlowości okradli. Bo ks. Olszewski wybudowal ogromny ośrodek dla ofiar przestępstw. Ukończony w 75%. No jak on mógł! A mogły te tereny słyżyć deweloperom do budowy 1w metrowychbklitek dla elektoratu KO z Wilanowa. Bo wuj tam z ofiarami przestępstw, gdy tatko Dawidka chciałby jeszcze więcej zarobić. Albo Polnord. A nie. Polnord już nie jest Krauzego. Czyli nie swój.
I kradli te pisiory z tego funduszu. Co z tego że mieli do tego prawo. Ale nie mieli zgody peostwa na zakup wozów strażackich dla OSP, które tak się przydały na Dolnym Śląsku w czasie powodzi i na Lubelszczyźnie w czasie pożaru. Ale co tam. Nie było zgody peowskiej mafii na te zakupy! No to teraz ścigają tych pisowców po całym świecie. Bo gdy ich idole kradną na potęgę, to być dobra. Gdy pisiory legalnie przekazywali pieniądze na organizacje patriotyczne, zamiast na Owsiaka, to być źle. Umysł peowskiego durnia to wybryk biologiczny, który powonien być szczegółowy zbadany w jakimś ośrodku psychiatrycznym.
Oni zostawili swoich rodziców we wioskach i miasteczkach prowincjonalnej Polski i oni nich zapomnieli, od nich się odcięli. Teraz oni są "klasą średnią" utopioną w kredytach do końca swych dni. Europejską i ultranowoczesną. Teraz ich idolem jest Dawid Kacprzyk. Arogancki i pazerny typowy peowski cwaniaczek, który na dojeniu Polski i Polaków zbił kokosy.
Przeciez wystarczy mieć protekcję ważnych członków peowskiej mafii, a możesz rwać kasy ile można, a nawet więcej. Milionerem przy dobrych gangsterskich układach zostajesz w pół roku. Niczego nie robiąc poza jeb*niem PIS. Wtedy możesz robić co chcesz i nikt ci nie podskoczy. Jak coś tam jakiś doświadczony ale odsunięty lekarz ujawni, zaraz mafia przyśle ci wyśmienitych adwokatów do obrony. Syn żurkowej prokurator nie musi się obawiać zarzutów żurkowej prokuratury. Z oczywistych względów. To świadek jego matactw musi się obawiać. Jak śp Barbara Skrzypek. Adwokaci wyśmienici może nie znają prawa i nie wiedzą, że świadek ma prawo do odmówienia zeznań bez swojego pełnomocnika. Ale są wyśmienitymi adwokatami, bo znają sędziów. Tzn znają stwory w togach z justytucji i innych themis zwanymi z zupełnie niezrozumiałych względów - sędziami.
Taki mamy w obecnej Polsce system prawny. Doktryna Neumanna w totalnym rozkwicie. A uśmiechnięte zidiociałe gnomy z Jagodna klaszczo. I się cieszo. Że ich pupilek i wzór do naśladowania tak sprytnie i na bezczela ich ograbił na 1,5 bańki.
To nawet nie jest Syndrom Sztokholmski tej skrajnie otumanionej, ogłupiałej tuskowej jaczejki . To już jest kompletna degeneracja tych człekokształnych baranów. Karnie pozwalają się okradać swoim ustosunkowanym bonzom. Wręcz ich podziwiają za wyjątkową bezczelność i pazerność. Oni też by tak chcieli. I robią co mogą aby spełnić swe marzenia. Marzenia bycia następnym Dawidkiem, złotym dzieckiem KO.
Albo chociaż żoną Kierwińskiego wstawioną na jakieś dziwne stanowisko w Kolejach Mazowieckich, zgarniającą prawie 400 tysięcy rocznie. No przecież zna się na kolejach. Wszak ukończyła polotologię.
Po ujawnieniu afery Dawidka od ferrari, poparcie dla KO wzrosło o 2%.
Polacy, przepraszam za dosadność, ale macie PRZEJEBANE!"
czwartek, 25 czerwca 2026
Szpital Południowy, peowska Polska w pigułce.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Od ujawnienia afery minęło już sporo czasu, a nieudolny mafijny reżim mając całe państwo wciąż nie potrafi ogarnąć działań neutralizujących i stworzyć jednego spójnego przekazu. Uczestnicy procesu w panice działają w sposób nieskoordynowany improwizując.
OdpowiedzUsuńPowodem takiego stanu rzeczy jest STRACH i poważne napięcia wewnątrz Grupy Trzymającej Władzę.
Następna transza 447 — Polska kupuje "powietrzne tankowce":
OdpowiedzUsuńhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/mariusz-blaszczak-krytykuje-zakup-mon-u-jest-reakcja-trudno-o-wieksze-kuriozum/457enfz,79cfc278
Polska, kraj o stosunkowo niedużym i zwartym terytorium, kupuje powietrzne tankowce, jakby miała do obsłużenia samolotami obszar rozmiaru Rosji. Albo chociaż takiej Ukrainy.
Przecież to jest warszawska mafia. Tam przy przejmowaniu kamienic na sędziach nie robiło wrażenia ze właściciele mają 162 lat....i przyklepane.
OdpowiedzUsuńKłamią kradną oszukują! KOlesie KOlesiów kryją! A jak szambo wybije to aferę tuszują