niedziela, 4 lutego 2018

Niemieckie zbrodnie i V kolumna w Polsce

Niemieckie zbrodnie i V kolumna w Polsce

Dlaczego II Wojna Światowa trwała tak długo i przyniosła apokaliptyczne zniszczenia m.in zachodniej części ZSRR czy Polski. Dlatego że gospodarki podbitych państw zachodu wydajnie pracowały dla III Rzeszy i jej wojennego wysiłku. Faktycznie kolaborowały też z III Rzeszą "neutralne" Szwecja i Szwajcaria.
Idea Zjednoczonej przez III Rzeszę Europy generalnie była szeroko akceptowana !
Biorąc do rachunku zmarłych w wyniku chorób i głodu związanych z konfliktem zbrojnym, w ciągu 6 lat wojny zginęło ponad 80 milionów ludzi. Związek Radziecki stracił 27.5 miliona ludzi a Polska 6 milionów.
Ale straty ludności państw które nie stawiały Niemcom oporu były prawie zerowe. Okupowania Dania straciła 6 tysięcy ludzi.
Szwecja i Szwajcaria bardzo się na Wojnie wzbogaciły... Szwajcaria w różnych incydentach straciła w czasie wojny .... 100 osób.
Polska w 1939 roku miała 35 mln mieszkańców. Po wojnie w 1946 roku miała zaledwie 23.5 miliona. Czy śmierć 3 milionów polskich Żydów to coś nadzwyczajnego w tamtej strasznej wojnie ?

Szef MSZ Niemiec Sigmar Gabriel wydał 3 II 2018 roku specjalne oświadczenie, w którym czytamy:
 "Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust". "Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sformułowaniu 'polskie obozy koncentracyjne', zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona"
"Użycie terminu "polski obóz zagłady" jest fałszywe. Nie ma wątpliwości, że obozy były niemieckie. Nasz kraj popełnił to zorganizowane masowe morderstwo".
"Nie ma najmniejszej wątpliwości, kto ponosi winę za obozy zagłady, kto nimi zarządzał i mordował w nich miliony europejskich Żydów, a mianowicie Niemcy. Nasz kraj, i nikt inny, popełnił to zorganizowane masowe morderstwo. Pojedynczy kolaboranci niczego tutaj nie zmienią" "Niemcy są przekonani, że tylko staranne rozliczenie się z własną przeszłością może przynieść pojednanie"

W interesie Polaków jest demaskować obrzydliwe kłamstwa psujące nam wizerunek i opinię i narażające nas na wielomiliardowe roszczenia odszkodowawcze. Żaden kraj swojej wysokiej pozycji międzynarodowej nie zbudował na uległości i chowaniu głowy w piasek.

Platforma Obywatelska to V kolumna w Polsce. W żadnym innym kraju Europy, a może i świata nie ma ludzi ("zdradzieckie mordy") z taką łatwością opluwających swój kraj i za parę groszy knujących przeciwko niemu z każdym sponsorem.
W 2013 roku kanalie i zdrajcy zaczęli skrycie negocjować z Mossadem "kompensacje" za Holokaust.

Plusem obecnej awantury z fałszywym oskarżeniem Polaków o potworne niemieckie zbrodnie jest wyrażne oddzielenie się elementu obcego ( nielicznego ale nagłaśnianego przez niemieckie i inne media gadzinowe ) od Polaków. 

Obecny członek PO Marcin Święcicki dwa razy zapisywał się do ZMS. Był członkiem ZSMP. Zięć członka BP KC PZPR  Eugeniusza Szyra ( żydowski bolszewik, agent sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, członek Komunistycznej Partii Polski ). Przez 16 lat kariery w PZPR Święcicki doszedł do funkcji członka KC PZPR. Następnie działał w UD, UW, LiD, PO. Człowiek Sorosa. Wyjątkowo ochydna kanalia. W Polsacie Święcicki o Polakach podczas II Wojny : "Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci".
http://www.polsatnews.pl/wideo/mordowalismy-tylko-nie-zakladalismy-obozow-smierci-swiecicki-o-polakach-podczas-ii-wojny-swiatowej_6573218/?ref=aside_wideo
Gdzie jest Policja i Prokuratura "państwa teoretycznego" ? Czy rodzina Święcickiego i Szyra albo ich znajomi mordowali Żydów ?

W Jedwabnem Polacy zamordowali 340 Żydów ?
Na części znalezionych łusek ( ponad 200 sztuk ) z przerwanej ekshumacji w Jedwabnem wyrażnie nabita na spłonkach jest data produkcji: 1939. Kaliber: 7.92x57 mm Mauser. To wieśniacy z zapadłej wsi pod okiem szalejącej Einsatzgruppen strzelali jak oszalali z Mauserów ?
Przecież mordercy z Einsatzgruppen dokonali wielu identycznych mordów w całej Europie - uwielbiali palić ludzi w stodołach !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz