piątek, 12 stycznia 2018

John Bingham na TT: Czempiński i Olechowski. Dla przypomnienia

John Bingham na TT: Czempiński i Olechowski. Dla przypomnienia

Podobno istnieją jeszcze gdzieś jacyś ludzie, którzy wierzą, że partię @Platforma_org wymyślili Tusk, Olechowski i śp. Płażyński. Jedziemy:
    Lipiec 2009
    @DorotaGawryluk pyta Czempińskiego : Pan namawiał tych ludzi, by założyli PO. Czy to są plotki, czy to jest prawda?
    Czempiński: Dość duży miałem w tym udział, w tym, że powstała PO... musiałem przekonać Olechowskiego i Piskorskiego do pewnej koncepcji.
    Czempiński nie miał wyboru. Po studiach na WSE w Poznaniu (I rok powtarzał) poszedł w ślady swego ojca, funkcjonariusza Dep. I MSW.
    Kariera służbowa Mieczysława Czempińskiego, zasłużonego w walkach z "bandami reakcyjnego podziemia" zasługuje na osobny rozdział. Kiedyś.
    Wróćmy do Gromosława. Po studiach trafił on - jako pierwszy rocznik - do utworzonego właśnie ośrodka szkoleniowego w Starych Kiejkutach.
    Po ukończeniu szkolenia ppor. Czempiński poszedł jeszcze na kurs dywersyjny, a już w listopadzie 1975 wyjechał do rezydentury w Chicago.
    Dzięki odkryciu nieocenionego prof. @Cenckiewicz wiemy, że w USA Gromek inwigilował m.in. Karola Wojtyłę podczas jego spotkań z Polonią.
    Działalność Czempińskiego w USA polegała głównie na inwigilacji i dezintegracji kościoła katolickiego oraz amerykańskiej Polonii.
    Po zdemaskowaniu przez FBI w grudniu 1976 Czempiński musiał niestety wracać do ukochanej PRL. Nie na długo. W 1982 wyjechał do Szwajcarii
    Tutaj, pod pseudonimem "ACA", Czempiński donosił na Światową Radę Kościołów. Zwyczajna, nudna praca oficera wywiadu. Ale...
    To właśnie w Genewie Czempiński poznał Andrzeja Olechowskiego KO RENAT, TENER, MUST, z którym w III RP stworzył @Platforma_org.
    Po przerwie na mszę - o Andrzeju Olechowskim KO RENAT, TENER, MUST, który całe życie związał ze swym oficerem prowadzącym Gromkiem.
    Współpracę z komunistycznym służbami Andrzej Olechowski rozpoczął w 1972 roku. Trwała ona nieprzerwanie 17 lat.
    Były to kolejno:
    wywiad 1972-1978 (KO RENAT),
    kontrwywiad 1978-1981 (KO TENER),
    ponownie wywiad 1981-1990 (KO MUST).
    W latach 1983-1989 oficerem prowadzącym Andrzeja Olechowskiego był Gromosław Czempiński, szef rezydentury "Rodan" w Genewie.
    Nie mamy żadnej wiedzy o szczegółach pracy Olechowskiego dla komunistów. Teczkę zniszczono w całości 22 stycznia 1990.
    W III RP Andrzej Olechowski był ministrem, wiceprezesem NBP, współtwórcą BIG, członkiem niezliczonych rad nadzorczych. A także...
    ... współtwórcą 2 partii (BBWR oraz @Platforma_org) oraz dwukrotnie kandydatem na prezydenta RP. W 2000 KO MUST przegrał z TW ALKIEM.
    W 2000 kapuś komunistycznych służb Andrzej Olechowski uzyskał w wyborach prezydenckich poparcie 3 mln Polaków. Miłej niedzieli.
    Tradycyjne zakończenie - dajcie zarobić pp. Kani, Targalskiemu i Maroszowi. Co my byśmy bez nich zrobili..."

W 2017 roku johnbinghamjr wykrył, że pozorna nieobecność WSI/SB w rządzie PiS jest tylko wyższą formą ich obecności i zlikwidowano konto !
Był znakomicie poinformowany mając dostęp do archiwów niedostępnych dla zwykłych śmiertelników.

Jeśli uda się zmienić konstytucje i znieść immunitety prokuratorów i sędziów to poczytamy sobie kogo to SB/WSI wepchnęło na stołki sędziów i prokuratorów !   Im wyżej tym większy smród. A Sąd Najwyższy to gnojowisko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz