piątek, 11 maja 2018

Narracje zamiast prawdy

Narracje zamiast prawdy

Wiele Fake News-owych narracji jest z premedytacją  tworzonych na potrzeby wewnętrzne elektoratów. "Nikt wam nie obieca tyle co ja". "Polacy nic się nie stało"
Partia PiS kreuje się na obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm nazywając oponentów politycznych targowicą oraz obozem zdrady i zaprzaństwa.

Ale stado naszych Umiłowanych Przywódców ze wszystkich stron nie śmie nawet cichutko pisnąć słówka w sprawie katastrofalnej dla nas Ustawy 447.
Pod listem polskich parlamentarzystów do Prezydenta Trumpa z prośba o zawetowanie ustawy 447 podpisało się CZTERECH  posłów.
Żydzi prowadzą skoordynowaną politykę i polskim politycznym gównozjadom rzucili ratunkowy temat pomnika katyńskiego aby odwrócić uwagę od strasznej Ustawy 447 i aby mogli sobie szarpać zdechłego szczura. Burmistrz New Jersey oczywiście pomnik katyński zostawi na miejscu bo to był tylko rzucony gnijący szczur dla przygłupów !

Ale jest nadzieja że Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę z tego że stosunki z Amerykanami mogą być coraz gorsze i będą coraz gorsze.
Interwencja amerykańska w sprawy wewnętrzne Polski w żydowskim interesie była niezwykle brutalna i podła. Polska jest w geopolitycznej matni, czego należało się spodziewać.

Rosja w mojej opinii jest krajem korupcji i bezprawia ale my nie mieliśmy i nie mamy żadnego interesu aby konfliktować się z Rosją.
Rosja nic od nas nie chciała i nie zachowywała się wrogo. W rosyjskich programach telewizyjnych Polski nie było i nie ma. A polska agentura - pieski szczeka, obsikuje i warczy domagając się porządnego kopniaka. I właśnie dostała kopniaka. Na razie niezbyt mocnego.

A premier Natanjachu w Moskwie może handlować z Putinem Polską !

3 komentarze:

 1. Jedynym ratunkiem teraz jest Intronizacja, wg objawień Pana Jezusa danych Rozalii Celakównie.
  Wszyscy uważają to za żałosne i głupie.
  Ja wiem.
  Ale po ludzku - nie mamy już przyjaciół, którzy nas obronią, bo właśni ci ostatni nas sprzedali...

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadne państwo i żaden naród nie ma wiecznych przyjaciół i wrogów. Liczą się tylko i wyłącznie interesy.Interesy są wieczne. Interesem Polski jest trwać i się rozwijać.

  Minęły 73 lata od zakończenia wojny. Polska odbudowała się materialnie a za PRL także biologicznie.
  Rozwija się !
  Po co nam wojna w interesie Pax Americana ?

  OdpowiedzUsuń