środa, 16 maja 2018

Żydzi - cytaty 3

Żydzi - cytaty 3

Dokładnie 75 lat temu Niemcy po zamordowaniu mieszkańców getta wysadzili w powietrze Wielką Synagogę na Tłomackiem w Warszawie.
Art. 51 Karty Narodów Zjednoczonych, statuuje prawo do samoobrony. Siły wolno używać proporcjonalnie do zagrożenia tylko w niezbędnym zakresie. Izrael używając rażąco nieproporcjonalnej siły, zabijając 59 i raniąc 2,7 tysiąca Palestyńczyków w Gazie, złamał prawo.

Żydowscy sadystyczni snajperzy strzelają obecnie do bezbronnych Palestyńczyków z karabinów snajperskich.
Wszyscy ci mądrzy ludzi którzy mówili że Żydzi mając władzę będą robić to samo co kiedyś ich obrzydliwi oprawcy, mieli racje ! 
Strefa Gazy to w istocie żydowski obóz koncentracyjny w którym Żydzi więzią Palestyńczyków.
Hauptsturmführer SS Amon Leopold Göth to austriacki zbrodniarz wojenny. W czasie II wojny światowej m.in. komendant obozu koncentracyjnego Plaszow oraz likwidator gett żydowskich w Krakowie i Tarnowie.
Swoim ofiarom Göth zadawał wyszukane tortury. Göth często osobiście dokonywał egzekucji ludzi niezdolnych do pracy. Ćwiczył także umiejętności strzeleckie strzelając z karabinu snajperskiego do więźniów z okien samochodu lub balkonu willi. Na jego rozkaz podczas egzekucji grała muzyka. Zakładał szale, kapelusze, białe rękawiczki, które wkładał jako swoiste rekwizyty potrzebne mu do zabijania. W obozie Göth osobiście zabił około 500 osób.

Najwyższy Trybunał Narodowy wykazał ogrom  popełnionych zbrodni skazał Götha na śmierć przez powieszenie. Sadysta zaprzeczał wszystkiemu do samego końca. Napisał nawet prośbę o ułaskawienie. Wyrok wykonano w 1946 roku a jego prochy wsypano do Wisły. Jego ostatnie słowa to: „Heil Hitler!”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz