niedziela, 13 maja 2018

Smród bucha ze ścierwa politycznego

Smród bucha ze ścierwa politycznego

1. 72% Polaków uważa że za nieprawidłowości przy dzikiej reprywatyzacji odpowiada Hanna Gronkiewicz Waltz.

2. Marsz Wolności w Warszawie zorganizowała 12 maja Platforma Obywatelska, Nowoczesna i Komitet Obrony Demokracji. Było na nim tylu ludzi ile przypadkowo słucha granego hejnału na placu Mariackim w Krakowie. Według obliczeń dziennikarzy portalu tvp.info, w „Marszu Wolności” łącznie uczestniczyło 11 200 osób. Czekamy na komunikat reprywatyzacyjnego ratusza że na marszu było 7 milionów ludzi. Stracił pracę realizator w TVN24 dopuszczając ujęcie z całą nędzą frekwencyjną Marszu. A przecież nie wolno nigdy pokazywać garstki ludzi z góry. Pękł balon narracji o tłumach ! Ośmieszająca porażka PO i N. Marsz miał być pogromem PiS.
3."Platforma murem za Stasiem Gawłowskim !" A Gawłowski za murem.
 Platforma "jesteśmy z tobą!" A Gawłowski - jeszcze nie , ale już niedługo będziecie......

4. Prostytutki świadczą usługi w szczecińskim apartamencie posła Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego - czytamy na stronie Polskiego Radia Szczecin. Godzina usług prostytutki kosztuje 180 zł. Udostępnianie lokalu prostytutkom, czyli kuplerstwo, jest na terenie RP karalne z art. 204 KK.
Szwajcarskie zegarki jako łapówki i czerpanie zysku z prostytucji to w Platformie już norma.
Platforma solidarnie murem staje w obronie dobrego imienia Staszka i jego firmy. Mówi że tworzy on dobre miejsca pracy dla kobiet a PiS się czepia i sadza za nic do więzienia.
Gdy redaktor Rachoń pytał posłów Platformy Oszustów o burdel Staszka ci przypuścili atak na redaktora i wyszli ze studia telewizyjnego ! Pełna jedność ideowo - moralna. Dali odpór na bazie i po linii. 
5. Nowoczesny Szczecin to luksusowe usługi towarzyskie na najwyższym światowym poziomie ( Full Service ) świadczone przez profesjonalne ekipy w mieszkaniach wybitnych parlamentarzystów ale także światowej klasy naukowiec, intelektualista, erudyta i charyzmatyczny polityk prof. Misiło Piotr. Szczeciński poseł Nitras zapowiada ze pisiorów ciągnie nosem bo we wciąganiu białego proszku jest profesjonalistą.
Ale ludziom w głowach tkwi tylko motocykl Junak i Paprzykarz Szczeciński. Czas to zmienić !

6. Kobiecy Teatrzyk Ryszarda Petru czyli wydmuszka WSI-oków rozpada się. Ambitne, kłótliwe, rozedrgane, niestabilne emocjonalnie  babeczki rozwaliły mozolną robotę WSI-oków. Gdzie kucharek sześć 
Może Kościół Katolicki ma racje niedopuszczając kobiet do święceń. Przeżył 2 tysiące lat !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz