sobota, 7 października 2017

Najsztub z TVN i Lisweeka przejechał kobiete na pasach

Najsztub z TVN i Lisweeka przejechał kobiete na pasach

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/najsztub-przejecha-kobiete-na-pasach_1021535.html
"To cud, że nie doszło do tragedii. 77-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak na pasach uderzył w nią rozpędzony samochód. Kierowcą, który poturbował staruszkę, okazał się znany dziennikarz Piotr Najsztub (55 l.). Tymczasem on w ogóle nie powinien prowadzić! Nie ma bowiem prawa jazdy, a jego samochód nie posiada ani ważnych badań technicznych, ani obowiązkowej polisy OC!

Wszystko rozegrało się w czwartek wieczorem w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, kilkanaście minut po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Piasta. - Kierujący pojazdem marki Chevrolet, jadąc ulicą Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ulicą Piasta, na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrącił pieszą, która przechodziła przez ulicę - informuje komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej w Piasecznie. - Prowadzący pojazd 55-latek był trzeźwy, mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych samochodu oraz brak polisy OC. Kierowca nie posiadał też uprawnień do kierowania, sprawdzamy, czy nie miał przy sobie dokumentu, czy też prawo jazdy zostało mu odebrane - dodaje policjant.

Ranna kobieta z urazem żeber trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wciąż badają sprawę, dlatego twierdzą, że na razie trudno przesądzać o przyczynach czy ewentualnych zarzutach. Śledczy nie chcą też potwierdzić tożsamości kierowcy. Nam jednak udało się ustalić, że był nim znany dziennikarz Piotr Najsztub. Co więcej, nieoficjalnie wiemy, że celebryta od lat jeździ bez prawa jazdy! "Super Express" odkrył, że Najsztub stracił je najprawdopodobniej w 2008 r. za przekroczenie limitu punktów karnych i od tamtej pory nie starał się o odzyskanie dokumentu! Zapytaliśmy Piotra Najsztuba o wypadek oraz brak prawa jazdy. - Nie chcę tego komentować - usłyszeliśmy tylko.

Według Kodeksu karnego za spowodowanie wypadku grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Z kolei jazda bez uprawnień jest wykroczeniem, a policja informuje, że w sprawie braku badań technicznych i polisy ubezpieczeniowej skieruje do sądu wniosek o ukaranie kierowcy."

Dla sądu III RP z pewnością będzie niewinny skoro radca ITI Gersdorf oddelegowana jest aby prowadzić Sąd Najwyższy..
Najszub dwukrotnie się rozwiódł. Żony go nie chcą. Najsztub od września 2012 roku prowadzi program Najsztub słucha na antenie TVN Style, a od 2013 Prawda nas zaboli w Tok FM. Od 2014 przeprowadza wywiady w tygodniku Lisweek Polska.
Najsztub zachowuje się jak debil.  Wszystko robi jak debil. Pisał jak debil. Mówi jak debil. Najsztub jest niebezpiecznym i nieodpowiedzialnym debilem tak jak cała reszta istot dwunożnych i dwuręcznych w TVN.

1 komentarz:

  1. Widocznie yelita może więcej i nie obowiązują jej prawo o ruchu drogowym. Mam nadzieję, że może Ziobro nie pozwoli takich zwyroli zamieść pod dywan

    OdpowiedzUsuń