sobota, 7 października 2017

Parę faktów o "polskich" sądach 39

Parę faktów o "polskich" sądach 39
1. Wszystkie wybory w PRL były sfałszowane. Wszystko wskazuje na to że fałszowano także wyniki wyborów w III RP. "Tym zabierzemy 2% głosów  a tym dosypiemy 2%". Aparat bezprawia i represji czyli prokuratury i sądy były organami sankcjonującymi fałszerstwa wyborcze. Odwoływanie się do sądów było zupełnie bezcelowe, no chyba że chodziło o pokazanie korupcji i servilizmu sądów. Oczywiście Niemcy czyli Europa, popierają fałszowanie wyborów w Polsce. W Unii najważniejsze jest zakłamanie i zachowanie gry pozorów.

2. Układowe, skorumpowane prokuratury i sądy chronią korupcję i aferzystów. Sądy weszły w etap degeneracji. Trzeba pokazywać ich korupcje, występność i głupotę.

3. Nie będzie zgody na zmiany pozorne, jeśli chodzi o reformę sądownictwa - powiedział Jarosław Kaczyński.

4. W Wielkiej Brytanii na 100.000 mieszkańców jest 3.6 sędziów, w Danii 6,6, w Norwegii 11, we Francji 10, a w Polsce aż 26 !
W małych krajach duży jest udział w zatrudnieniu sędziów organów centralnych - Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Generalnej.

5. Prezes SN Małgorzata Gersdorf: Nikt nie wspomni nas z szacunkiem, na jaki we własnych oczach zasługujemy... To był błąd, że poszłam tam na nominację sędziego, który jest sędzią nominowanym po sędzim dublerze, co mi umknęło.
Sędzia dubler ? Co to takiego ? Niech Gersdorf mówi jak najwięcej. Dajcie jej mówić !

6. Lustracja i Dekomunizacja mimo iż spóźniona o 27 lat nadal  jest nadal konieczna. Przykład. Janusz Zemke z SLD sprawował funkcję I sekretarza Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Bydgoszczy. Od 1989 do 2009 nieprzerwanie zasiadał w Sejmie pełniąc okresowo ważne funkcje. W 2014 uzyskał reelekcję do Parlamentu Europejskiego. SLD jest oburzone obcięciem esbeckich emerytur. Zemke na swojej stronie internetowej umieścił "Poradnik dla emerytów mundurowych". Ubecy mają się odwoływać do sądów !
21 września w Piotrkowie ( ale także w innych miastach ) odbyła się narada byłych esbeków pod opiekuńczymi skrzydłami SLD.

7. Zupełnie nadzwyczajna kasta ma leninowski kodeks moralny. Lenin : "Nasz kodeks moralny jest całkowicie nowego typu, nam wolno wszystko."

8. Kastowy Homo sowietikus ma genezę mongolsko-rosyjsko-sowiecką. Homo sowietikus dalej żyje w głowach nadzwyczajnej kasty i ma się dobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz