poniedziałek, 2 października 2017

Parę faktów o "polskich" sądach 36

Parę faktów o "polskich" sądach 36

Na wszystko jest właściwy czas i odpowiednio sprzyjające okoliczności.
Rosja a później Związek Radziecki atakowali tylko słabych i to tylko w odpowiednim momencie. Gdy Polska była blisko upadku po agresji Niemiec, sowieci zdecydowali 17 IX 1939 roku zaatakować Polskę. Jednak gdyby Francja rzeczywiście zaatakowała Niemcy to pewnie ZSRR przyłączyłby się do wojny jak wróg Niemiec. Kiedy Wehrmacht defilował pod Łukiem Triumfalnym w Paryżu sowieci zajęli państwa bałtyckie, klientów III Rzeszy.  Sowieci pozwolili sobie na interwencje na Węgrzech w 1956 roku dlatego że trwał kryzys sueski. O ile rozważali interwencje w Polsce w 1980 roku to kłopoty w Afganistanie sprawione im przez USA spowodowały że porzucili wszelkie  rozważania o interwencji w Polsce i naciskali zdrajcę Jaruzela aby walczył z Polakami sam.

Minister Obrony Antoni Macierewicz zaczął robić porządek ze zdemoralizowaną posowiecką  armią i po dekadzie jej wyposażania Polska będzie liczącą się siła. U boku prezydenta w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego WSI-arze uwiły sobie gniazdko dywersantów od kreciej roboty ale i na nich przyszedł czas. Oczywiście nadal będziemy średnią siłą wobec Rosji ale Rosja atakuje tylko słabych.
W Pentagonie odbyło się pompatyczne przyjęcie ministra Antoniego Macierewicza. Wojsko USA  prezentowało przed nim broń a to nie zdarza się za często. Prezydent Donald Trump w ONZ mówił o Polsce jako kraju strzegącym swojej wywalczonej niepodległości.
Generałowie i pułkownicy zobaczyli że nie ma co rozrabiać bo Sejm może im zabrać emerytury a na Florydzie do ich domków może zapukać FBI. Donald Trump to nie jest Obambo mówiący o polskich obozach koncentracyjnych.
Niemcy nie są ślepi i głusi. Opiniotwórczy Frankfurter Allgemeine Zeitung nagle opublikował obszerny artykuł o niemieckiej okupacji w Polsce. Jochen Boehler pisze, że doszło do okropnych zbrodni a niemiecka polityka okupacyjna w Polsce była rasistowska.
W Niemczech słowo rasizm jest pałką i bez potrzeby nie sięga się po taki argument.  Na zakończenie swojego artykułu historyk zwraca uwagę na brak prawnego rozliczenia się RFN ze zbrodni wojennych.

Projekt gazociągu NS 2 został zawieszony wobec sprzeciwu USA. 3 sierpnia prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę, na podstawie której można ukarać każdą spółkę współpracującą z Rosjanami nie tylko w obszarze budowy, ale także modernizacji oraz utrzymania inwestycji. Nowe sankcje wobec Rosji mają ograniczyć możliwość finansowania banków i spółek naftowo-gazowych w Rosji, w tym projektu Nord Stream 2. Nowe ograniczenia zaczną obowiązywać od 28 listopada. Odpowiednie dyrektywy w tej sprawie opublikował amerykański Departament Skarbu.

Po wyborach w Niemczech Makrela może ale wcale nie musi być dalej kanclerzem. Dopiero wszystko musi się wyklarować i utrzeć.
Pozycja prezydenta Macrona słabnie z dnia na dzień. Nic z jego propozycji nie zostanie zrealizowane. We Francji trwa w gruncie rzeczy stan wojenny.
Po referendum niepodległościowym w Hiszpanii i użyciu przemocy jest circa 900 osób rannych !

Posłowie mogą z sądowym projektem prezydenta zrobić co uważają za stosowne. Prezydent zagrał na czas aby w lepszym timingu rozegrać kaste.  I najlepiej byłoby finalnie projekt szybko przegłosować i podpisać gdy znów będzie się coś działo na zachodzie czy wokół Korei Północnej aby zachodni pismacy i niemieckie kundelki nie miały możliwości szczekać na Polske. A z "debilami" i "lwowskimi żulikami" z Platformy bez matury, PiS da sobie rade.

PiS obiecał w wyborach rozprawę z sędziami a ponieważ 87% Polaków uważa że potrzebna jest rewolucja w sądach to może z nimi zrobić co uważa za stosowne. Komisje śledcze d/s reprywatyzacji i Amber Gold dostarczają bardzo dobrej amunicji do walki z nadzwyczajną kastą. Codzienne na łeb kasty wylewane jest wiadro fekalii.  

Wystarczyła jedna Brygada Amerykańska i nagle ruszyła dekomunizacja - wyrzucono z wojska posowieckie trepostwo, trwa czystka dyplomacji z komunistycznych złogów paraliżujących naszą politykę zagraniczną w przeszłości i oczywiście wyczyszczone z brudu muszą być sądy. Złogi o sowieckiej mentalności blokowały miejsca młodej kadrze.

Profesor Genowefa Grabowska‏: Tak się zastanawiam, kiedy na mapie Warszawy pojawi się nowa oferta turystyczna pt "Szlakiem dzikiej reprywatyzacji"?

Ustawa medialna powinna uciszyć dywersyjne niemieckie gadzinówki. Szkoda że prace nad nią przebiegają tak wolno. 

Janusz Wojciechowski‏: Jak pogodzić skargę nadzw. z pewnością obrotu gospodarczego.? Bardzo prosto - krzywdy zakłócają pewność obrotu, więc trzeba je naprawić...
skarga nadzwyczajna nie jest wymierzona w powagę rzeczy osądzonej, lecz w niepowagę krzywdy wyrządzonej.
...dodam, że kamienice warszawskie, wyłudzone metodą na kuratora, zostały prawomocnie przysądzone oszustom. Też powaga rzeczy osądzonej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz