czwartek, 5 października 2017

Wojna informacyjna - Fake News 6

Wojna informacyjna - Fake News 6
Nic nie boli tak jak prawda. Telewizja TVN w serii programów kłamliwie zaprzecza jakoby zbrodniarz Wojciech Jaruzelski był agentem sowieckiej zbrodniczej stalinowskiej Informacji Wojskowej. Jakie są fakty i dokumenty w sprawie ?
1. Dokument: "Informacja na oficerów wytypowanych do pracy w II Oddz[iale] Szt[abu] Gen[eralnego] WP''. Fragment:
"Jeruzelski Wojciech s. Władysława jest ''naszym tajnym informatorem, pseudonim 'Wolski', zwerbowany w 1946 na uczuciach patriotycznych". ''Dobry TW, nadający się na rezydenta. Charakteryzowany jako jednostka wartościowa, członek Partii. Kompr. materiałów nie posiadamy''.
2. Dokument: ''Centralny Rejestr Agenturalnej Sieci Nr 1'': - Nr 1846, Jaruzelski Wojciech s. Władysława, WOLSKI
3. Dokument: ''Księga inwentarzowa tajnych współpracowników nr 1'':  Nr 22858, Jaruzelski Wojciech s. Władysława, WOLSKI
4. W wymienionych wyżej dokumentach nazwisko Wojciecha Jaruzelskiego usiłowano zamazać flamastrem.
5. "Sprawa współpracy Wojciecha Jaruzelskiego z Informacją Wojskową'', Paweł Piotrowski,  Biuletyn IPN, nr 1-2 2007
Telewizja TVN z uporem maniaka posługuje się w akcji dezinformacyjnej zdemaskowaną już komunistyczną agenturą.
Były ambasador przy UE Jan Truszczyński: W działaniach PiS w sprawie Unii nie widać ani logiki, ani korzyści dla społeczeństwa
Jan Truszczyński to KO ps. MAGISTER, NIDO, ROBIN, pozyskany do współpracy z SB w 1972. W latach 1988-1990 przyjął 35 tys. franków belgijskich.

Obecnie trwa wojna o dusze Polaków w sprawie reparacji wojennych od Niemiec. W największym niemieckim portalu w Polsce Onet.pl  kwestie niemieckich odszkodowań tłumaczy czytelnikom kapuś komunistycznych służb.
W narracji przeciw odszkodowaniom mamy kłamstwo, relatywizm, sprzyjanie obcym interesom a nawet zwerbowanie się niemieckim służbom.

Polityka historyczna Niemiec to konsekwentne, masywne instytucjonalizowane kłamstwo.
Wygodnie opłaca się agenturę tak zwanymi "wykładami". Obce pieniądze biorą tak  Walesa - TW Bolek czy Kwaśniewski - TW Alek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz