środa, 28 marca 2018

Aktualności

Aktualności

1. Żydowskie dzieci w Niemczech często odmawiają pójścia do szkoły z powodu antysemickich, muzułmańskich ataków. Boją się.
Sąd we Frankfurcie przyznał rację arabskim liniom Kuwait Airways, które nie zabierają Żydów na pokład.
https://www.bild.de/politik/inland/antisemitismus/kuschen-vor-dem-irrsinn-55206342.bild.html

2. Izraelski premier Netanjahu, jego żona i syn przesłuchani przez policję w sprawie o korupcję. Podnoszą się głosy że szkodnik kompromituje i ośmiesza państwo Izrael.

3. Epidemia świerzbu w Niemczech.
"Niemieccy lekarze przyznają, że w  Nadrenii Północnej-Westfalii trwa epidemia świerzbu. Wskazują, że świerzb przed falą uchodźców w zasadzie w Niemczech już nie występował.
W tym roku odnotowano już 128 przypadków zachorowania na świerzb. Specjaliści przyznają, że faktycznie sytuacja wygląda o wile gorzej niż wskazują oficjalne dane, bowiem infekcja nie musi być zgłaszana służbom sanitarnym.
Lekarze wskazują, że tylko w okolicach Kolonii odnotowują setki przypadków rocznie. Według specjalistów choroba została „przywieziona przez imigrantów z Bałkanów i Bliskiego Wschodu”."
http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Niemcy-przybywa-pacjentow-ze-swierzbem-wczesniej-nie-wystepowal,177421,8.html

4. https://twitter.com/sbalcerac. Adrian Zandberg, szefuje "polskiej" kryptokomunistycznej partii Razem. Tamar Zandberg jest szefową izraelskiej skrajnie lewicowej partii Meretz. Przed laty ta izraelska partia nazywała się "Razem" (יחד). Wspólne może być finansowanie obu rodzinnych partii.

5. Obudzone niemieckie media piszą o gigantycznej fali krwawej przemocy imigrantów w całych Niemczech. "Krwawy weekend. Ataki nożowników w całych Niemczech"
https://www.bild.de/regional/hannover/messer/messer-attacken-in-ganz-deutschland-55206250.bild.html

6.  We Francji jest 12 000 zradykalizowanych  islamistów, którzy powinni (  "fiche S" ) ) być obserwowani przez służby . Służby nadzorują całodobowo tylko kilkudziesięciu. Podejrzani nie będą ani zatrzymywani ani wydalani z Francji. Czekamy na kolejne zamachy, które na-pewno nastąpią.

7. Niemcy oferują Polsce "rewelacyjne" okręty podwodne. Mówią o "wielkiej okazji" 
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/niemcy-oferuja-polsce-okrety-podwodne-mowia-o-wielkiej-okazji/4zj2q56
Rzeczywiście założenia dla okrętów są wysokie. Tyle że nic z tego nie wyszło.
Według najnowszego raportu Bundestagu żaden z okrętów klasy 212 nie jest w tej chwili zdolny do służby i nie da się powiedzieć kiedy będzie zdolny !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz