sobota, 31 marca 2018

Parę faktów o "polskich" sądach 123

Parę faktów o "polskich" sądach 123

Premier Morawiecki zdecydował przyznać fałszywie oskarżonemu i fałszywie skazanemu  Tomaszowi Komendzie rentę specjalną w wysokości 4 tysięcy złotych do czasu uzyskania odszkodowania w sądzie.

Fałszywy wyrok przeciwko Tomaszowi Komendzie w I instancji zapadł w 2003. Apelacje "rozpatrzono" w 2004, a SN kasacje jako "oczywiście niezasadną" odrzucił w 2005. Wówczas rządził gang czerwony SLD-PSL wyspecjalizowany z sprzedawaniu konstytucji za karton dolarów . Premierami byli Miller i Belka. Szefami MSWiA, który preparował fałszywe dowody, byli Janik i obsceniczny, tłusty Kalisz. Prokuratorami generalnymi byli Piwnik, Kurczuk, Sadowski i Kalwas. A w SN "pracowała" trzoda, wychowankowie Wyszyńskiego z okresu stalinizmu. I to ta czerwona trzoda, to bydło, ma teraz płacić odszkodowanie Tomaszowi Komendzie a nie podatnik.
Wyrok w sądzie apelacyjnym wydał skład sędziowski 3 osobowy. Jeden sędzia już nie żyje, a 2 jest na super tłustych emeryturach, zwanych dla dezorientacji społeczeństwa stanem spoczynku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz