wtorek, 7 sierpnia 2018

Parę faktów o "polskich" sądach 147

Parę faktów o "polskich" sądach 147

Magister Jerzy Stępień zwany przez układ profesorem dla TV Max Koszalin:
"Nie mówimy już o prawie. Liczy się goła siła, siła fizyczna. Wygra ten kto więcej ludzi wyprowadzi na ulicę.."
Czy to co robi Stępień nie jest podżeganiem do zbrodni ?

"Protesty" w "obronie" konstytucji , komuszych i esbeckich szumowin oraz ich dzieci szumowinek, to jest szyderstwo i bezczelna kpina.

Dzieci i wnuki ubeków są super "uzdolnione" To nadludzie - rasa panów. Sami dziennikarze, filmowcy, artyści, pisarze, adwokaci, sędziowie. 

Niedawny prowokator, który atakował policjantów i darł się, okazał się resortowym dzieciakiem ! Niedaleko spada jabłko od jabłoni.
Co za chołotę nam NKVD zainstalowało z "prokuraturze" i telewizji "polskiej". Kiedy nastąpi czystka i dekomunizacja w TVP ?

https://wpolityce.pl/polityka/406978-prowokator-atakujacy-policje-to-resortowe-dziecko
"Prowokator atakujący policję to filmowiec, syn pracownika TVP, wnuk stalinowskiego prokuratora
28-latek, który dziś został doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury to Michał M., operator filmowy, syn Jerzego Bernarda Modlingera, wieloletniego wydawcy i szefa redakcji politycznej „Wiadomości” TVP (w latach 1989-2001) i szef „Teleexpressu” (2011-2016).

Ma na koncie pracę jako operator kamery, asystent operatora przy wielu etiudach filmowych. Dziś pracuje przy sztandarowych produkcjach Telewizji Polskiej (m.in. przy serialu „Wojenne Dziewczyny”).

Jego ojciec, Jerzy Bernard Modlinger został w 2013 r. odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Do dziś pracuje w Akademii Telewizyjnej TVP, szkoląc młode kadry dziennikarskie.

Dziadkiem Michała był Jerzy Maurycy Modlinger, stalinowski prokurator, podpułkownik Ludowego Wojska Polskiego, w latach 50. komendant Oficerskiej Szkoły Prawniczej, szkolący kolejnych stalinowskich sędziów i prokuratorów. Zmarł w 1983 r., był pochowany w kwaterze „Ł” na warszawskich Powązkach, wśród grobów komunistycznych aparatczyków, które przykryć miały szczątki Żołnierzy Niezłomnych.

AKTUALIZACJA: Michał M. usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów, stosowania wobec nich przemocy i znieważenia podczas służby. Ma dwa razy w tygodniu stawiać się na komisariacie."

Oczywiście Dziadek i ojciec w inwentarzu IPN:
https://inwentarz.ipn.gov.pl/advancedSearch?q=Modlinger&page=1

No jakże by inaczej. Trzecie pokolenie UB robi karierę w TVP !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz