środa, 25 kwietnia 2018

Ustawa S.447 - "Polacy nic się nie stało"

Ustawa S.447 - "Polacy nic się nie stało"
Fragment Deklaracji w Terezinie z 30 czerwca 2009 roku:
,,Uznając ważność restytucji nieruchomości wspólnotowych i prywatnych, które należały do ofiar Holokaustu (Shoah) i innych ofiar nazistowskich prześladowań, Państwa Uczestniczące wzywają do podjęcia wszelkich starań mających na celu naprawienie konsekwencji bezprawnych przejęć majątków, takich jak konfiskaty, wymuszone sprzedaże i sprzedaże pod przymusem,
które stanowiły element prześladowań tych niewinnych ludzi i grup, z których olbrzymia większość zmarła nie pozostawiając spadkobierców.”

W Terezinie istniał obóz koncentracyjny Teresienstadt dla Żydów.
W imieniu Polski deklaracje  podpisał Władysław Bartoszewski, ówczesny sekretarz stanu w kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ten sam co to bardziej się bał Polaków niż Niemców w czasie okupacji.

Deklaracja stworzyła podstawę do niebezpiecznego precedensu w prawie międzynarodowym. Mienie bezspadkowe dotąd wszędzie przechodziło na własność państwa zmarłego czy zamordowanego obywatela. Ale według Deklaracji teraz w przypadku Żydów ma przechodzić na własność diaspory żydowskiej !

Tak więc Polska zobowiązała się do modyfikacji swojego prawa i przestrzegania tego nowego rasistowsko - plemiennego prawa.
W imieniu zamordowanych przez Niemców Żydów mają prawo zgłosić się organizacje wyznaczone przez diaspory żydowskie i trzeba im nieruchomości wydać !  Jeśli państwo nie chce wydać nieruchomości musi zapłacić co-najmniej 100% odszkodowanie !

"Wasze ulice , Nasze kamienice"

Polska była jedynym złodziejskim, bandyckim państwem teoretycznym z dykty, które nie przeprowadziło reprywatyzacji po 1989 roku.
W ustawie S.447 nie jest z nazwy wymieniona Polska ale to o nią tylko i wyłącznie chodzi. Pokomunistyczne bydło z uporem maniaka przez 29 lat kręciło bat którym teraz bez litości będą smagać Żydzi ! 

Ministrowie prezydenccy i rządowi i pobożny minister Gowin co to uspokajali Naród,  to już się chyba obrzezali i będą kandydować na nową szlachtę jerozolimska ? Co nie ?

4 komentarze:

 1. za takie dzialania jestem za przywroceniem kary glownej w kodeksie karnym i poszukaniem innego sojusznika, taki ktory w ten sposob nas traktuje jest po prostu wrogiem najgorszym. mam wrazenie ze nawet Rosja nie posunela by sie do czegos takiego

  OdpowiedzUsuń
 2. Rosja w sferze symboliczne i oficjalnej traktowała nas dobrze ale w sferze realnej podle

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze wreszcie dojdzie do zwrotu majatkow i innych nieruchomosci ukradzionych na mocy dekretow PKWN. Nie wyobrazam sobie takiego rozwiazania, przy ktorym zostanie wyplacone odszkodowanie za mienie przejete tylko osobom narodowosci zydowskiej pozostawiajace Polakow poszkodowanych przez komunistyczny rezim na lodzie. No ale w Polsce wszystko jest mozliwe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie nieruchomości i odszkodowania dostaną tylko Żydzi.

  OdpowiedzUsuń